www.cvonline.hu

Elektromos szerelő

  • A hirdetés 260 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója jászárokszállási partnere részére keres munkatársakat az alábbi pozícióba:

Elektromos összeszerelő

Feladatok:

  • Új termék gyártása a termelési programnak megfelelően, a gyártási dokumentációban meghatározott alkatrészekből a TU-Sz. szerelési utasítás alapján
  • A napi gyártás elkezdésekor a kézi szerszámok meglétének, állapotának ellenőrzése
  • Minden beépítendő alkatrész szemrevételezéses ellenőrzése, nem megfelelő termék elkülönítése
  • Szerelés folyamán keletkezett hulladék szelektív gyűjtése
  • Munkaidő, üzemi rend és fegyelem betartása
  • Napi munka végeztével a munkaterület összetakarítása

Elvárások:

  • Szakmunkás végzettség
  • Elektromos szakképesítés
  • Kézügyesség, precizitás

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Gyártmány ismeret
  • TU-Sz. ismerete, bekötési rajz ismerete

Amit kínálunk:

  • Cafeteria
  • Bónusz
  • Kiemelt műszakpótlékok
  • Munkába járás támogatása / Céges buszjárat az alábbi településekről:

    Adács, Atkár, Átány, Boconád, Erk, Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Gyöngyöstarján, Heves, Hevesvezekény, Jászapáti, Jászágó, Jászdózsa, Jászjákóhalma, Kisköre, Kömlő, Pély, Pusztamonostor, Tarnaörs, Tarnaméra, Tarnaszentmiklós, Tiszanána, Zaránk, Vámosgyörk, Visznek.

Munkavégzés helye: Jászárokszállás

Bérezés:

Bruttó: 170.000 forint + bruttó 15.000 forint cafeteria

Helyek Jászárokszállás
Kategória Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő