www.cvonline.hu

Elektromos projektvezető

  • A hirdetés 1163 napja lejárt

A Bihari Vállalkozás Kft. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Főbb feladatok:

  • Együttműködés a megrendelővel
  • Alvállalkozók munkájának irányítása, koordinálása, ellenőrzése
  • Kollégák munkájának irányítása
  • Adott projekt megvalósításához szükséges anyagok, eszközök, erőforrás igény meghatározása
  • Ütemtervek készítése és annak betartatása
  • Havi jelentések készítése, heti egyeztetések
  • Műszaki előírások betartatása
  • Elszámolások összeállítása
  • Átadás-átvételek lebonyolítása, dokumentálása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki (villamosmérnök, biztonságtechnikai mérnök) végzettség
  • Gyengeáramú-, épületfelügyeleti rendszerek ismerete
  • Minimum 3 év vezetői gyakorlat
  • Felhasználói szintű (Word, Excel) számítógépes ismeret
  • Magas szintű kommunikációs és szervező készség

Munkavégzés helye:

Magyarország területén

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Debrecen
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő