www.cvonline.hu

Elektromos összeszerelő

  • A hirdetés 743 napja lejárt

A világ egyik vezető technológiai szolgáltató / high-tech berendezéseket gyártó cégének magyarországi leányvállalathoz keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Gépek és részegységek elektromos kábelezése, kapcsolószekrények rajz szerinti szerelése

  • Csatlakozók forrasztása

  • Címke nyomtatása és kábelek jelölése

  • A szerelés folyamatának meghatározása

  • Az alkalmazott technológia megválasztása

  • A szerelési terület rendjének és tisztaságának betartatása

Elvárások

  • Elektromos szerelési területen szerzett min. 3-5 év szakmai tapasztalat

  • Középfokú elektronikai, irányítástechnikai, automatizálási vagy villanyszerelő végzettség

  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

  • Pontosság, precizitás

  • Minőségi munkavégzés

  • Megbízhatóság

  • Szabálytudatosság, szabálykövetés

Előny

  • Többéves tapasztalat kapcsolószekrény gyártásában és egyedi gépek kábelezésében

  • Német nyelv ismerete

Egyéb információk

  • Többműszakos munkarend

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát "Elektromos összeszerelő" megjelöléssel.

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő