www.cvonline.hu

Elektromos összeszerelő

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 743250
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. Ezúttal veresegyházi partnercégünk megbízásából keresünk munkavállalókat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Elemek elektromos összeszerelési/csőszerelési munkája
  • Elektromos összeszerelés és szétszerelés végrehajtása a szerelés-irányítók vezetésével
  • Az összeszerelési folyamat kialakítása, fejlesztése és a szerelési idő csökkentésére, minőségköltség-csökkentésre és munkabiztonság növelésére irányuló tevékenységek
  • A szerelés-irányító támogatása műszaki kérdésekben
  • Folyamatfejlesztési kezdeményezések, ésszerűsítések bevezetése

Elvárások:

  • Villanyszerelő / Elektromos végzettség
  • Minimum 5 éves elektromos szerelési tapasztalat /erősáram és gyengeáram/
  • Alapos munkavégzés
  • Képesség a műszaki rajzok értelmezésére
  • Targonca és daru jogosítvány
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Alapfokú számítógépes ismeretek

Előnyt jelent:

  • Erősáramú végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Munkába járás támogatása
  • Egyéb juttatások
  • Hosszú távú munkalehetőség