www.cvonline.hu

Elektromos összeszerelő operátor

  • A hirdetés 498 napja lejárt

APEX Kft. keres munkatársakat

elektromos összeszerelő operátor

munkakörbe Veresegyházára és Fótra, több műszakos munkarendbe.

Feladatok:
Erőmű-összeszerelési folyamat szakmai munkájának végrehajtása a szerelés-irányítók vezetésével.

Elvárások:

  • Villanyszerelő, műszerész végzettség előny
  • Alapfokú számítógépes ismeretek
  • Szakmai tapasztalat (előny)
  • Képesség a műszaki rajzok értelmezésére

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és juttatások
  • Túlórázási lehetőség
  • Kedvezményes napi meleg-étkezési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Útiköltség támogatás (vállalati buszok, benzin támogatás, hétvégi hazautazás)
  • Sportolási lehetőség
  • Orvosi szolgálat a telephelyen

Apex Kt.:
Közel három évtizede fennálló magyar cég, fő tevékenységünk a munkaerő-kölcsönzés, melyet az ország egész területéről sikeresen végzünk.
Jelentkezni részletes szakmai önéletrajzzal lehet,melyet az alábbi e-mail címre várunk.