www.cvonline.hu

Elektromos összeszerelés csoportvezető

  • A hirdetés 35 napja lejárt

Kollégákat keresünk a következő pozícióba:

Munkavégzés helye: 2112 Veresegyház, Kisrét utca 1.
A vállalat fő profilja: ipari gázturbina alkatrészek gyártása

Főbb feladatok:

  • Erőmű összeszerelés munkájának előkészítése, végrehajtása és irányítása
  • Szoros együttműködés a szereléstámogató és teszt mérnökökkel
  • Az összeszerelés folyamatának optimalizációja, fejlesztése
  • Folyamatos kapcsolattartás a gyártástervezés és irányítással
  • Anyaghiányok folyamatos követése, jelentése és kezelése
  • Kapcsolattartás társszervezetekkel
  • A termék és a szerelési folyamat minőségének feljesztése

Elvárások:

  • Legalább elektromos szakirányú szakmunkás vagy szaktechnikus végzettség
  • Több éves összeszerelési tapasztalat
  • Új ismeretek gyors és alapos elsajátítása és továbbadása
  • Jó proglémamegoldó képesség
  • Tapasztalat csoportok irányításában
  • Jogosítvány targoncához és daruhoz
  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek

Kompetenciák:

  • Alkalmasság csapatban és önálló munkavégzésre
  • Műszaki rajzok értelmezése

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és juttatások, bejelentett munkaviszony
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Tiszta, rendezett, modern munkakörnyezet Veresegyház zöldövezetében
  • Kedvezményes étkeztetés helyben (étterem, büfé)
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Vállalati buszok a műszakos munkarendhez igazodva
  • Sportolási lehetőség: fitness, sportpálya
  • 24 órás orvosi szolgálat a telephelyen

További részletekért keressen fel minket a következő elérhetőségek egyikén, illetve küldje el nekünk önéletrajzát a lenti e-mail címre.

Helyek Veresegyház (Veresegyház, Kisrét u., 2112 Magyarország)
Kategória Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki > Technikus
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő