www.cvonline.hu

ELEKTROMOS MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

  • A hirdetés 475 napja lejárt

A West Hungária Bau Kft. az építőipari szektor egyik dinamikusan bővülő, vezető vállalata.

Munkatársat keresünk azonnali kezdési lehetőséggel,

munkakörbe.

Feladatok:

  • Közbeszerzési pályázatok elektromos fejezetének összeállítása
  • Létesítménymegvalósítások műszaki előkészítése, folyamatának műszaki adminisztrálása
  • Tervdokumentációk átvizsgálása, adatok gyűjtése
  • Árajánlatok készítése
  • Árajánlatok kérése, a beérkezett ajánlatok feldolgozása, ártükörbe foglalása
  • Költségek számítása
  • Az adott létesítménymegvalósításhoz szükséges anyagi erőforrások meghatározása
  • A meghatározott szükségletek közvetítése a létesítményvezető, építésvezető felé
  • Létesítményhez kötődő bejövő mennyiségi elszámolások ellenőrzése, nyilvántartása
  • Megbízás esetén felmérési napló vezetése
  • Elszámolások elkészítése
  • Cég képviselete helyszíni bejárásokon, megrendelői egyeztetéseken

Szakmai/gyakorlati követelmények:

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Közbeszerzési törvény ismerete
  • Közbeszerzési pályázatok összeállításában szerzett tapasztalat
  • Ajánlatkészítésben, építőipari előkészítésben szerzett legalább 2 éves friss gyakorlat
  • MS Office programok stabil, felhasználói szintű használata
  • angol és/vagy német tárgyalóképes, középfokú, aktív nyelvtudás (szóban, írásban, tárgyaláson rendszeresen használt)
  • B kategóriás gépjárművezetői jogosítvány

Elvárt készségek, képességek:

  • önálló munkavégzési képesség
  • jó kommunikációs készség
  • monotóniatűrés
  • prezentációs készség és gyakorlat
  • precíz, megbízható, felelősségteljes munkavégzés
  • határidő érzékenység és tartás
  • csapatszellem, képesség a csapatmunkára

Előnyök:

  • CAD, költségvetés készítő-, projekt ütemterv készítő programok ismerete
  • második nyelv aktív használata

Amit nyújtani tudunk:

  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Stabil, tőkeerős vállalati háttér
  • Versenyképes és pontos fizetés, étkezési utalvány
  • Rugalmas, a piaci igényekre gyorsan reagáló vállalati kultúra
  • Szakmai fejlődési- ill. előrelépési lehetőség
  • Munkavállaló-barát szervezet, kiváló munkahelyi körülmények

A munkavégzés helye:

  • lakóhelytől függően Győr, Ipari Park, vagy Biatorbágy, Vendel Park

Pályázni fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet. Pályázatát az alább megadott e-mail címre várjuk.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő