www.cvonline.hu

Elektromos műszaki előkészítő

  • A hirdetés 580 napja lejárt

 Építőipari generál kivitelezéssel foglalkozó partnerünkhöz keresünk

ELEKTROMOS MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

munkatársat

További információ cégünkről, lehetőségeink: www.produkteam.hu

Feladatok:

  • műszaki előírások alapján árajánlatok bekérése;
  • költségvetések, kalkulációk készítése;
  • közbeszerzési és egyéb pályázati anyagok, ajánlatok szakági összeállítása;
  • potenciális alvállalkozókkal kapcsolattartás;
  • műszaki és ártárgyalások lefolytatása;
  • piac figyelése műszaki megoldások és ár szempontjából.

Elvárások:

  • minimum középfokú villamos jellegű szakképesítés;
  • min. 1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • önállóság és csapatjátékosság;
  • pontos, precíz munkavégzés;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, levelezés, internet).

Amit kínálunk:

  • hosszútávú munkalehetőség;
  • utazási költség térítése.

Egyéb információk:

  • munkavégzés helye: Budapest;
  • munkaidő: teljes munkaidő;
  • munkakezdés: amilyen gyorsan lehetséges;
  • munkaviszonyban való foglalkoztatás.

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, jelentkezzen a "Jelentkezés" gombra kattintva, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott fényképes önéletrajzát és a megjegyzés rovatba bérigényét.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő