www.cvonline.hu

Elektromos műszaki előkészítő

  • A hirdetés 640 napja lejárt

Budapesti székhelyű építőipari generálkivitelező társaság az alábbi pozícióba keres munkatársat:

elektromos műszaki előkészítő

Főbb feladatai:

  • műszaki előírások alapján árajánlatok bekérése
  • költségvetések, kalkulációk készítése
  • közbeszerzési és egyéb pályázati anyagok, ajánlatok szakági összeállítása
  • potenciális alvállalkozókkal kapcsolattartás,
  • műszaki és ártárgyalások lefolytatása
  • piac figyelése műszaki megoldások és ár szempontjából

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • hasonló területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • önálló és csapatban való munkavégzésre való képesség egyaránt

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • kellemes munkakörnyezet
  • munkavégzés helye: Budapest
Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő