www.cvonline.hu

ELEKTROMOS MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

  • A hirdetés 402 napja lejárt

A West Hungária Bau Kft. az építőipari szektor egyik dinamikusan bővülő, vezető vállalata.

Munkatársat keresünk azonnali kezdési lehetőséggel,

munkakörbe.

Feladatok:

  • Közbeszerzési pályázatok épületvillamossági fejezetének (erősáram, gyengeáram, automatika, középfeszültség) összeállítása;
  • Létesítménymegvalósítások műszaki előkészítése, folyamatának műszaki adminisztrálása;
  • Tervdokumentációk átvizsgálása, adatok gyűjtése;
  • Árajánlatok készítése;
  • Árajánlatok kérése, a beérkezett ajánlatok feldolgozása, ártükörbe foglalása;
  • Költségek számítása;
  • Az adott létesítménymegvalósításhoz szükséges anyagi erőforrások meghatározása;
  • A meghatározott szükségletek közvetítése a létesítményvezető, építésvezető felé;
  • Létesítményhez kötődő bejövő mennyiségi elszámolások ellenőrzése, nyilvántartása;
  • Megbízás esetén felmérési napló vezetése;
  • Elszámolások elkészítése;
  • Cég képviselete helyszíni bejárásokon, megrendelői egyeztetéseken.

Szakmai/gyakorlati követelmények:

  • Villamosmérnöki végzettség;
  • Közbeszerzési törvény ismerete;
  • Közbeszerzési pályázatok összeállításában szerzett tapasztalat;
  • Ajánlatkészítésben, építőipari előkészítésben szerzett legalább 2 éves friss gyakorlat ;
  • MS Office programok stabil, felhasználói szintű használata;
  • Angol és/vagy német tárgyalóképes, középfokú, aktív nyelvtudás (szóban, írásban, tárgyaláson rendszeresen használt);
  • B kategóriás gépjárművezetői jogosítvány.

Elvárt készségek, képességek:

  • Önálló munkavégzési képesség;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Monotóniatűrés;
  • Prezentációs készség és gyakorlat;
  • Precíz, megbízható, felelősségteljes munkavégzés;
  • Határidő érzékenység és tartás;
  • Csapatszellem, képesség a csapatmunkára.

Előnyök:

  • CAD, költségvetés készítő-, projekt ütemterv készítő programok ismerete;
  • Második nyelv aktív használata.

Amit nyújtani tudunk:

  • Fiatal, dinamikus csapat;
  • Stabil, tőkeerős vállalati háttér;
  • Versenyképes és pontos fizetés, étkezési utalvány;
  • Rugalmas, a piaci igényekre gyorsan reagáló vállalati kultúra;
  • Szakmai fejlődési- ill. előrelépési lehetőség;
  • Munkavállaló-barát szervezet, kiváló munkahelyi körülmények.

A munkavégzés helye:

  • Lakóhelytől függően Győr, Ipari Park, vagy Biatorbágy, Vendel Park

Pályázni fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet. Pályázatát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Győr-Moson-Sopron
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő