www.cvonline.hu

Elektromos Létesítményfelelős

  • A hirdetés 375 napja lejárt

Mint európai építőtechnológiai konszern, évente több ezer építményt hozunk létre világszerte, amelyhez a megfelelő emberekre, építőanyagokra és eszközökre a megfelelő időben és helyen van szükségünk. Csapatmunka nélkül - földrajzi határokon és területeken átívelően - ez nem lenne lehetséges. Legyen Ön is a csapatunk tagja!

Csapatunk erősítéséhez a STRABAG-MML Kft. magasépítési területére, Budapest központtal országos munkavégzéssel.

ELEKTROMOS LÉTESíTMÉNYFELELŐS

(Ref. : HU-2016-018067)

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • építményre vonatkozó generál ajánlatok épületvillamossági fejezetének kidolgozása,
  • tervdokumentáció felülvizsgálata, tervmódosítások kezelése,
  • épületvillamossági kivitelezési munka építtető felé történő képviselete,
  • elszámolások előkészítése és a teljesítés igazolások összeállítása,
  • épületvillamossági beszerzések koordinálása, az alvállalkozók és a beszállítók versenyeztetése, valamint a kapcsolódó szerződések előkészítése,
  • kapcsolattartás a tervező, a műszaki ellenőr és az alvállalkozók képviselőivel,
  • az épületvillamossági kivitelezési munka helyszíni ellenőrzése.

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség (villamosmérnök),
  • építmények épületvillamossági munkáinak felelős műszaki vezetésére vonatkozó aktív jogosultság,
  • legalább 5 éves szakmai tapasztalat,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office, MSR, BMS),
  • angol- és/vagy németnyelv-tudás,
  • elhivatottság/motiváltság,
  • kitartás/koncentráló képesség,
  • problémamegoldó képesség,
  • felelősségtudat,
  • jó kommunikációs készség/határozott fellépés,
  • B kategóriás jogosítvány.

Jelentkezéséhez töltse ki online nyomtatványunkat bruttó fizetési igényének megjelölésével (x12) a honlapunkon, melynek végén (a "dokumentumok csatolása" oldalon) csatolja önéletrajzát is, a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kapcsolat:

STRABAG Általános Építő Kft.
Tóth Andrea Anna
Human Resource Consultant
H-1117 Budapest,
Gábor Dénes utca 2.
Tel.: +36 1 358-5281

Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő