www.cvonline.hu

Elektromos kormánymű szoftver specialista

  • A hirdetés 700 napja lejárt

A Robert Bosch Automotive Steering Kft. a személy- és tehergépkocsik kormánymű és kormányoszlop gyártásában piacvezető német Robert Bosch Automotive Steering GmbH magyarországi leányvállalata egri gyárába

 munkatársat keres

Feladatok:

  • Beágyazott autóipari szoftveralkalmazások kivitelezése, fejlesztése és tesztelése
  • Szoros együttműködés a központi német anyavállalattal a szériális szoftver-optimalizálásban
  • Részvétel a szoftver bevezetési folyamatban, közreműködés a szoftver tesztelésben, hiba okok megállapításában, szoftver- illetve mintajóváhagyásban
  • Szériatámogató fejlesztés
  • Szoftver változások kezelése, az egri és maklári telephely szériagyártás fejlesztési támogatása

Elvárások:

  • Informatikusi vagy gyengeáramú villamosmérnöki végzettség
  • C, C#, C++ szoftver ismerete
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Autóipari specifikus hardver/szoftver ismeret (Vector tool chain, CAN / FlexRay protokol) előnyt jelent

Munkavégzés helye:

Maklár

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát az alábbi email címre!

Helyek Heves
Kategória Energetika / Villamosság
IT / Informatika
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol