www.cvonline.hu

ELEKTROMOS KONSTRUKTŐR - VILLAMOSMÉRNÖK

  • A hirdetés 1114 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

ELEKTROMOS KONSTRUKTŐR – VILLAMOSMÉRNÖK

Feladatok:

  • Gyártóipari gépek és berendezések vezérléséhez tartozó elektromos tervek elkészítése

  • Beépítendő elektromos alkatrészek kiválasztása

  • PLC programozás

  • Kapcsolattartás a német fejlesztőmérnökökkel, kísérődokumentációk készítése a kész gépekhez és üzembe helyezés a vevőnél

  • A betanulási idő alatt fejlesztés beosztott mérnökként,

  • Meghatározott követelmények elérése után önálló projektek vezetése

Elvárások:

  • Villamosmérnöki diploma, 3-5 év gyakorlat hasonló területen,

  • E-PLAN ( 5.7, P8 ) ismerete,

  • Teljesítményelektronikai alkatrészek ismerete,

  • Bosch-Rexroth és Siemens  PLC-k, servóhajtások, HMI panelek ismeretei

  • IndraWorks Engineering  fejlesztői szoftver ismerete

  • Simatic-S7 fejlesztői környezet, valamint GRAPH, SCL, AWL programnyelvek ismeretei

  • WinCC és TIA Portal ismerete

  • Terepi buszok (Profibus, Ethernet) ismerete

  • Német és/vagy angol nyelv kommunikáció-képes ismeret

  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Rexroth, Omron, és egyéb gyártók PLC-inek ismerete
  • Egri vagy Eger környéki lakóhely

Munkavégzés helye:

  • Eger

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a  E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Eger
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol