www.cvonline.hu

Elektromos karbantartó

  • A hirdetés 721 napja lejárt

Németországi székhelyű cégünk munkatársakat keres a következő állások betöltésére Darmstadtban és környékén:

Feladatok:

  • Ipari berendezések, gyártósorok üzembe helyezése, karbantartása, javítása
  • Kapcsolószekrények felépitése, kábelezése, karbantartása
  • Önálló munkavégzés műszaki rajz alapján

Elvárások:

  • Szakirányú szakmunkás/technikus végzettség
  • Motiváció és nyitottság a hosszútávú külföldi munkára
  • Társalgási szintű német nyelvtudás

Amit ajánlunk:

  • Ingyenes közvetítés
  • Kollektív szerződés
  • Havi fizetés, fizetett szabadság, beteg- és nyugdíjbiztosítás, túlóra és éjszakai pótlékok
  • Nyelvi továbbképzés lehetősége
  • Magyar kapcsolattartó általi segítség a hivatalos ügyek intézésében és a lakásszerzésben

Rólunk:

A persona service 1967 óta egyike a vezető munkaerőszolgáltató cégeknek Németországban. Országszerte
több mint 190 irodával rendelkezünk, sok ezer ember megbízható munkáltatója vagyunk és több mint 10.000 ügyfelünknek biztosítunk megfelelő munkaerőt. Munkatársainknak korrekt fizetés melett személyes kapcsolattartást, biztonságos munkakörülményeket és munkavédelmi felszerelést, továbbá helybeli ill.
környékbeli munkalehetőséget garantálunk.

Várjuk önéletrajzát, jelentkezését!

persona service Darmstadt

Anita Galló · Grafenstraße 27 · 64283 Darmstadt

Link megjelenítése

Helyek Külföld
Kategória Külföldi munka
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Energetika / Villamosság
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német