www.cvonline.hu

Elektromos karbantartó

  • A hirdetés 591 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

 Külföldi tulajdonban lévő, autóipari gyártási tevékenységet folytató Partnerünk részére keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Javítások és ellenőrzések megtervezése és elvégzése megelőző karbantartás keretében
A gyártásban használt gépek folyamatos működésének és kihasználtságának biztosítása;
Részvétel a karbantartáshoz szükséges anyagok, alkatrészek, kéziszerszámok kiválasztásában, megrendelések elindítása;
Állagmegóvó karbantartások végrehajtása, robotok, gyártó berendezések szükség szerinti javítása;
Pótalkatrész igények jelzése;
Dokumentumok elkészítése, karbantartási anyagok kezelése;
Együttműködés a társosztályokkal.

Követelmények:

Villamos szakirányú középfokú végzettség
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
CNC megmunkáló gépek javításában szerzett gyakorlat
PLC programozási ismeretek
Három műszakos munkavégzés vállalása

Előny:

SAP PM és MM modul ismerete
Hidraulika és pneumatika ismeretek

Munkavégzés helye:

Mór, Fejér megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
Izgalmas, motiváló környezet
Hosszú távú munkalehetőség
Utazási költségtérítés

Ideális pályázó:

Megbízhatóság
Önálló munkavégzés

Helyek Mór
Tatabánya