www.cvonline.hu

Elektromos karbantartó

  • A hirdetés 442 napja lejárt

Műanyagipari gyártócéghez keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Gépmeghibásodások okainak feltárása és javítása;
  • Automata gyártógépek karbantartása;
  • Tervezett karbantartási munkák elvégzése;
  • A karbantartáshoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása;
  • Fejlesztések kivitelezésében, gépek installálásában való részvétel.

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség;
  • Hasonló területen, gyártásban szerzett tapasztalat;
  • Alapszintű számítógépes ismeretek;
  • Önálló, precíz munkavégzés;
  • Műszakos munkarend vállalása.

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes magyar nyelvű önéletrajzát, bérigény és munkakör feltűntetésével a következő e- mail címre várjuk: E-mail cím megjelenítése

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012