www.cvonline.hu

Elektromos karbantartó

  • A hirdetés 876 napja lejárt

Német autóipari, műanyag fröccsöntéssel és szereléssel foglalkozó X. kerületi cég hosszú távú munkalehetőséget ajánl

munkakörbe

4 műszakos 12 órás munkarendben

Főbb feladatok, munkák:

  • A műanyag hegesztő gépek és szerelő berendezések karbantartása és javítása
  • Elektromos javítások, hibaelhárítások elvégzése, a biztonságtechnikai előírások figyelembe vételével
  • Elvégzett javítások, karbantartások dokumentálása IT rendszerben
  • Gépek, berendezések állapotának folyamatos ellenőrzése, a biztonságos és folyamatos működés biztosítása
  • Együttműködés a gépek, berendezések beüzemelésénél, telepítésénél
  • Referencia vizsgálatok elvégzése

Követelmények:

  • Középfokú szakirányú műszaki (villanyszerelő)
  • Gyártásban szerzett karbantartói tapasztalat, minimum 5 éves
  • Pneumatikus ismeretek
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pontosság, precizitás, rugalmasság, terhelhetőség,

Előnyök:

  • PLC programozói ismeretek
  • műanyagipari hegesztési technológiák ismerete
  • autóipari tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • 13. havi fizetés
  • Étkezési utalvány
  • Megbízható, stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Teljes munkaidő
Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő