www.cvonline.hu

Elektromos karbantartó

  • A hirdetés 913 napja lejárt
A magyarországi HR szolgáltatási piacvezető cégei közé tartozó Prohumán 2014 eleje óta az egyik legdinamikusabban növekvő európai HR szolgáltató csoport, a lengyelországi székhelyű Work Service csoport tagja. A csoport a magyar piac mellett, Lengyelországban, Oroszországban, Romániában, Csehországban, Szlovákiában, Törökországban és Németországban végez aktív toborzási és kiválasztási tevékenységet. Partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Termelő berendezések operatív karbantartásában való közreműködés, PLC programozói feladatok ellátásával,
  • Megelőző és javító karbantartási tevékenységek,
  • A fejlesztési javaslatok összegyűjtése és a folyamatos fejlesztési folyamatban való közreműködés és annak formálása, az átépítésekben és az berendezések kivitelezésében és beüzemelésében való részvétel,
  • A műszaki dokumentáció, a végrehajtott munkák/intézkedések dokumentálása.
Elvárások:
  • Szakirányú közép-/felsőfokú végzettség,
  • Ipari PLC programozói ismeretek,
  • Több éves szakmai tapasztalat ipari termelő berendezések karbantartásában vagy rendszertelepítésében
  • Elektronikus adatfeldolgozással, busz- és szabályozástechnikával kapcsolatos ismeretek,
  • A vonatkozó elfogadott műszaki szabványok és szabályok ismerete,
  • Önállóság, csapatmunkára való alkalmasság, rugalmasság, stressz tűrőképesség.
Előny:
  • Erősáramú végzettség,
  • Hajtásrendszerek ismerete,
  • Elektronikai ismeretek,
  • Ipari Buszrendszerek ismerete,
  • Német nyelvtudás.
Munkavégzés helye:
  • Kecskemét
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével, a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése