www.cvonline.hu

Elektromos karbantartó

  • A hirdetés 1273 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

ELEKTROMOS KARBANTARTÓ

Feladatok:

  • Gépek, berendezések karbantartása (présgépek, robothegesztő, ponthegesztő, cnc megmunkáló, ragasztó gépek)
  • Termelés támogatása
  • Meghibásodások jelzése, dokumentálása és elhárítása

Elvárások:

  • Középfokú elektronikai végzettség
  • Termelő cégnél hasonló területen szerzett pár éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Megbízhatóság
  • Precíz, pontos munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Somogy megye

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, versenyképes bér
Helyek Somogy
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő