www.cvonline.hu

Elektromos karbantartó

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.17.
Hirdetés azonosító: 809598

Ügyfelünk több mint 100 éve élen jár fékrendszerek fejlesztésében. Legújabb technológiát alkalmazó, modern és folyamatosan bővülő budapesti gyártóegységébe keresünk

Feladatok:
  • gyártósori gépek, berendezések működtetése, karbantartása, előforduló hibák elhárítása,
  • ipari gépek (pl. pneumatikus és hidraulikus présgépek, daru, szerelősorok) karbantartása,
  • munkához rendszeresített nyilvántartások, munkanaplók vezetése,
  • a napi, heti, havi ellenőrzések elvégzése és dokumentálása.
Elvárások:
  • legalább középfokú, szakirányú végzettség,
  • elektromos és mechanikus karbantartási területen szerzett tapasztalat,
  • pneumatikus és hidraulikus berendezések ismerete,
  • elektromos mérőeszközök terén szerzett tapasztalat,
  • számítástechnikai ismeretek, precizitás.
Előny:
  • gyártó cégnél szerzett tapasztalat.
Amit kínálunk:
  • fix alapbér+műszakpótlékok,
  • egyéb juttatások,
  • kulturált munkakörnyezet,
  • hosszú távú munkavégzés,
  • professzionális szakmai háttér,
  • fejlődési lehetőségek,
  • továbbképzések,
  • modern géppark.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: H-P, három műszakos munkarend, Dél-pest
Kapcsolat:
Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát, bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése email címre az alábbi jeligével: Elektromos karbantartó technikus. Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőkkel tudjuk felvenni a kapcsolatot. Referencia kód: KET-001

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió