www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk

Elektromos karbantartó

munkakör betöltésére

ELVÁRÁSOK:

  • Elektroműszerész vagy villanyszerelő,ill. erősáramú berendezés szerelő technikusi de minimum szakközépiskolai végzettség
  • CNC megmunkáló gépek javítása (Fanuc vezérlés)
  • Automatizálási tapasztalat
  • Szervo, frekvenciaváltós, pneumatikus és hidraulikus hajtásokkal szerzett tapasztalat
  • Karbantartási anyagok és gépalkatrészek beazonosítása és kezelése
  • PC felhasználói szintű ismerete
  • Folyamatos munkarend vállalása
  • 3 év szakmai gyakorlat

FELADATOK:

  • Gyártó gépparkjának elektromos karbantartása, ellenőrzése
  • Meghibásodott gépek javítása
  • Aktív részvétel a megelőző karbantartásban
  • Karbantartási adatbázisok vezetése
  • Mechanikus karbantartók támogatása

ELŐNY:

  • Angol nyelvtudás
  • robotismeret (Abb, Fanuc)
  • Targoncavezetői engedély

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon
Alcoa karrieroldal