www.cvonline.hu

Elektromos karbantartó

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.07.21.
Hirdetés azonosító: 789726

Műanyag termékek gyártásával foglalkozó partnercégünk részére munkatársat keresünk a következő pozícióba

Feladatok:
  • Az üzem teljeskörű villamos karbantartása, különös tekintettel a fröccsöntő gépekre.
  • A kiegészítő berendezések karbantartása
  • Az üzemben lévő elektromos berendezések zavartalan működésének biztosítása
  • Szükséges alkatrészek beszerzése, megrendelése. Árajánlatok bekérése, elbírálása.
  • Időszakos karbantartási feladatok tervezése, ütemezése.
  • Az elvégzett munkák dokumentálása.
Elvárások:
  • minimum középfokú szakirányú végzettség
  • fröccsöntő gépek karbantartásában szerzett többéves tapasztalat
  • műanyagipari megmunkáló gépek karbantartásában szerzett tapasztalat
  • PLC ismeret
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • analitikus látásmód
  • jó rendszerező és szervezőkészség
  • precizitás, pontosság
Előny:
  • német nyelvtudás
  • felsőfokú szakirányú végzettség
Amit kínálunk:
  • biztos munkahely egy nemzetközi viszonylatban tevékenykedő cégnél
  • fejlődési lehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • egyműszakos munkarend
Munkavégzés helye:
  • Nagykanizsa
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, a tárgy mezőben a pozíció (Elektromos karbantartó) megjelölésével, a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Nagykanizsa