www.cvonline.hu

Elektromos karbantartó

  • A hirdetés 1123 napja lejárt

 Legyünk együtt sikeresek!

Több karbantartó munkatársat is keresünk egy multinacionális Partnerünk részére az alábbi feladatok ellátására:

Pozíció leírása:

A gyártás során használt gépek karbantartása;
Karbantartási tervek elkészítése;
A kritikus folyamatok és meghibásodások elemzése;
Fejlesztő, javító tervek kialakítása;
Gyártóeszközökkel kapcsolatos hibák feltárása, megoldási és fejlesztési javaslatok kidolgozása a költséghatékonyságot figyelembe véve.

Követelmények:

Elektromos karbantartásban szerzett tapasztalat;
Minimum középfokú végzettség;
5+2 műszakos munkarend vállalása;
Elsősorban Fehérvár vagy környékbeli pályázók jelentkezését várjuk a műszakozás és bejárás miatt (céges busz van);
Kérjük a pályázás során fizetési igényt szíveskedjenek megjelölni. Köszönjük!

Amit ügyfelünk kínál:

Cafeteria
Teljesítménybónusz
Céges busz

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár, Fejér megye
Helyek Székesfehérvár
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség -
Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator