www.cvonline.hu

ELEKTROMOS KARBANTARTÓ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 764531

Link megjelenítéseimages/editor/1340724224.jpg" border="0" width="250" />

Fejér megyei multinacionális vállalat megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Villamos és egyszerűbb mechanikai karbantartás
  • PLC programozás
  • CNC megmunkáló központok karbantartási, hibaelhárítási feladatai

ELVÁRÁSOK

  • Erősáramú berendezés szerelő végzettség
  • 3 éves szakmai tapasztalat
  • Sinumeric 840 D vezérlés ismerete
  • Gyakorlat PLC programozásban
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes fizetés, cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíj- és egészségpénztár, teljesítmény alapú prémium
  • Karrier- és kibontakozási lehetőség egy biztos alapokkal rendelkező vállalatnál
  • Lehetőség a csatlakozásra egy emberközpontú, dinamikusan fejlődő multinacionális vállalathoz

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Fejér megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ELEKTROMOS KARBANTARTÓ, Fejér megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kernné Turzó Eszter
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-220-8636
Web: Link megjelenítése