www.cvonline.hu

Elektromos karbantartó

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 756961

Magyarország LEGNAGYOBB Magyar tulajdonú munkaerő szolgáltató cége, keres munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Elektronikus javítások, hibaelhárítások elvégzése a biztonságtechnikai előírások figyelembevételével,
  • A gépek, berendezések állapotának folyamatos ellenőrzése, gépbeállítások elvégzése, a biztonságos és folyamatos működés érdekében,
  • PLC vezérelt gyártó berendezések karbantartása
  • A karbantartási terv alapos és szakszerű végrehajtása,
  • A karbantartó csapatba való beilleszkedés, a csapatmunkában való aktív részvétel.
Elvárások:
  • Minimum középfokú műszaki végzettség,
  • Termelő cégnél, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat,
  • Műszerek javításában és karbantartásában szerzett tapasztalat,
  • Jó szervező és rendszerező képesség,
  • Pontosság és pro-aktív szakmai hozzáállás.
  • Idegen nyelvtudás (angol, német).
Előny:
  • Felsőfokú műszaki végzettség,
Amit kínálunk:
  • Amit leendő munkáltatója kínál:
  • kihívásokkal teli munkakör
  • béren kívüli juttatások
  • utazási költségtérítés
  • Amit a Prohumán nyújt Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Kecskemét
Egyéb:
  • Kezdés: Megegyezés szerint
Kapcsolat:
Jelentkezni lehet fényképes, bérigényt tartalmazó szakmai önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül a pozíció megjelölésével.