www.cvonline.hu

Elektromos karbantartó

  • A hirdetés 1102 napja lejárt

A Morgan Advanced Materials Ltd egy több mint 150 éves múltra visszatekintő, a londoni tőzsdén jegyzett technológiai cég, amely az ipar és közlekedés különböző területein (járműipar, energia előállítás, fémelőállítás, stb.) használt technológiai anyagok (műszén, grafit, kerámiák) és azokból készült termékek (szénkefék, áramszedők, áramátviteli rendszerek, stb.) gyártásával és fejlesztésével foglalkozik.

Dinamikusan fejlődő magyarországi cégünk sikeres csapatába keresünk megbízható munkatársat,

munkakörbe.

Az ideális jelölt feladatai lesznek:

  • Gyártó berendezések állandó felügyelete, mechanikai és elektromos karbantartása
  • Üzemelési hibák javítása
  • Megelőző karbantartás elvégzése
  • Gyártási folyamatok optimalizálásának támogatása
  • Új termékek bevezetéséhez szükséges folyamatok támogatása
  • Új berendezések beüzemelésének támogatása
  • Általános épületgépészeti feladatok, projektek (karbantartások, géptelepítések támogatása)

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Villanyszerelői (továbbá előnyt jelent a mechanikai, finommechanikai vagy elektronikai műszerész) végzettség
  • Többéves, ipari karbantartói tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Strukturált gondolkodásmód
  • Megrendelések teljesítéséhez szükséges rugalmasság
  • Többműszakos munkavégzésre való hajlandóság

Előnyt jelent: szakképesítés érintésvédelem szabványossági felülvizsgálatára

Új munkatársunknak egy izgalmas, de megbízható és hosszú távú munkakört és versenyképes fizetést ajánlunk.

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő