www.cvonline.hu

Elektromos karbantartó

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 543554

Magyarország LEGNAGYOBB Magyar tulajdonú munkaerő szolgáltató cége: Mezőgazdasági termékek és takarmány alapanyagok nagykereskedelmével, valamint külkereskedelemmel foglalkozó megbízója számára keres munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Elektronikus javítások, hibaelhárítások elvégzése a biztonságtechnikai előírások figyelembevételével,
  • Elektromos alkatrészek raktárkészletének nyomon követése,
  • A gépek, berendezések állapotának folyamatos ellenőrzése, gépbeállítások elvégzése, a biztonságos és folyamatos működés érdekében,
  • A karbantartási terv alapos és szakszerű végrehajtása,
  • A karbantartó csapatba való beilleszkedés, a csapatmunkában való aktív részvétel.
Elvárások:
  • Minimum középfokú műszaki végzettség,
  • Min. 5 év releváns, termelő cégnél, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat,
  • Műszerek javításában és karbantartásában szerzett min 3 éves tapasztalat termelő cégnél,
  • Jó szervező és rendszerező képesség,
  • Pontosság és pro-aktív szakmai hozzáállás.
Előny:
  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete,
  • Idegen nyelvtudás (angol, német),
  • SAP ismerete.
Munkavégzés helye:
  • Foktő
Egyéb:
  • Kezdés: Megegyezés szerint
Kapcsolat:
Jelentkezni lehet fényképes, bérigényt tartalmazó szakmai önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül a pozíció megjelölésével, vagy érdeklődjön a 06/20-665-5279-es telefonszámon. Referencia szám: MÜK 02