www.cvonline.hu

Elektromos Karbantartó

  • Company_icon Scepter Tatabánya Kft.
  • Location_icon Tatabánya, Komárom-Esztergom
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 17 napja lett aktiválva

Tatabányai cég, keres teljes munkaidős munkatársakat:

Feladatok

  • Az üzemben felmerülő villamos karbantartói feladatok ellátása
  • A gépek javítása, karbantartása
  • Tervezett karbantartások végrehajtása

Elvárások

  • Villamos szakirányú végzettség
  • 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Automatizálási, PLC ismeret előny
  • Egyműszakos munkarend, készenlét vállalása

Mit ajánlunk:

  • Kiemelt bérezés és juttatás (bónusz rendszer és cafetaria)
  • Hosszú távú stabil munkahely és szakmai oktatás, fejlesztés

Jelentkezését személyesen a cég telephelyén reggel 9-kor, vagy e-mailben várjuk.

Cím: Scepter Tatabánya Kft., Tatabánya, Alugyári út. 1.

Web oldal: Link megjelenítése

Helyek Tatabánya
Komárom-Esztergom
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Elektronikai karbantartó, Elektronikai szerelő
Energetika / Villamosság > Villanyszerelő
Építés / Ingatlan > Karbantartó
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű