www.cvonline.hu

Elektromos karbantartó

  • Company_icon Sapa Profiles Kft.
  • Location_icon Székesfehérvár, Fejér
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

A székesfehérvári Sapa Profiles Kft. Európa legnagyobb és legmodernebb sajtolt és megmunkált alumínium profilokat előállító üzeme, iparágának kulcsfontosságú szereplője. A Sapánál fejlesztett technológiával és termékekkel bárhol találkozhatsz: autókban, teherautókban, épületekben, még repülőgépekben is. Székesfehérvári üzemünk a skandináv vállalatokra jellemző emberközpontú cégkultúrával és több mint 1200 alkalmazottal közel 300 millió eurós árbevételt ér el, és a termelésének több mint 90%-át exportálja. A Sapa Csoport világelső alumínium megoldásokban, 41 országban 23 500 alkalmazottat foglalkoztat. Központja a norvégiai Osloban található.
Az alumínium a jövő féme. Termékeink piaca rohamosan növekedik. Folyamatosan keressünk magasan kvalifikált pályázókat, akik segítenek növelni vállalatunk teljesítményét és osztoznak velünk a sikereinkben.
Ha ambíciózus vagy, szereted a kihívásokat, és szeretnél a székesfehérvári Sapa sikertörténetének meghatározó szereplője lenni, akkor várunk csapatunkba!

A feladatról:

  • Villamos karbantartó feladatok ellátása
  • Egyszerűbb mechanikai karbantartás
  • PLC programozás
  • CNC megmunkáló központok karbantartási, hibaelhárítási feladatai
  • Proaktív hozzájárulás a Sapa és az EHS kiváló működéséhez, aktív szerepvállalás egy jól működő EHS kultúra kiépítésében

Amit várunk:

  • Erősáramú berendezés szerelő végzettség
  • 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Sinumeric 840 D vezérlés ismerete
  • Gyakorlat PLC programozásban
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Multinacionális környezet
  • Dinamikus karrierépítési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • 13. havi fizetés
  • Teljesítmény alapú prémium
  • Cafeteria
  • Karácsonyi juttatás
  • Önkéntes nyugdíjpénztár lehetősége
  • Egészségbiztosítás
  • Biztonságos munkakörnyezet

Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Energetika / Villamosság > Villanyszerelő
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű