www.cvonline.hu
Elektromos karbantartó
Trenkwalder Kft
Régió: Fejér
Hozzáadva: 2017.11.18.
Jelentkezési határidő: 2017.11.22.
Hirdetés azonosító: 1228496

Székesfehérvári partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Gyártó gépparkjának elektromos karbantartása, ellenőrzése
  • Meghibásodott gépek javítása
  • Aktív részvétel a megelőző karbantartásban
  • Karbantartási adatbázisok vezetése
  • Mechanikus karbantartók támogatása

Elvárások:

  • Elektroműszerész, villanyszerelő vagy erősáramú berendezés szerelő végzettség
  • PLC programozói ismeret - Moeller, Omron (Siemens ismeret előnyt jelent)
  • Szervo, frekvenciaváltós, pneumatikus és hidraulikus hajtásokkal szerzett tapasztalat
  • PC felhasználói szintű ismerete
  • Folyamatos munkarend vállalása

Előny:

  • Több éves gyártói környezetben szerzett, automatizálási tapasztalat
  • Robotkezelés, alapismeretek
  • CNC megmunkáló gépek javítása

Amit nyújtunk:

  • Multinacionális háttér
  • Versenyképes bérezés és juttatások
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.