www.cvonline.hu

Elektromos karbantartó

  • A hirdetés tegnap lejárt

A Hanon Corporation a világ egyik legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító vállalata, mely világszerte 40 gyártó üzemmel és 4 technológiai központtal rendelkezik.
Magyarországi gyártóüzeme a Hanon Systems Hungary Kft. SZÉKESFEHÉRVÁRON klímakompresszorokat, hűtőközeg-továbbító rendszereket, hőszivattyú- és vízszelepet, valamint pumpákat gyárt a legnevesebb autómárkák számára tööb, mint 25 éve.

Jelenleg, a folyamatosan fejlődő, több mint 50 gépből álló, PLC vezérlésű, pneumatikus működésű Klíma Kompresszor összeszerelő gyártóterületünkre keresünk szakmailag tapasztalt kollégákat, mint:

Főbb feladatok

  • Automata és fél-automata összeszerelő gépek működtetése, elektromos javítása, beállítása, megelőző karbantartása
  • Aktív részvétel fejlesztési feladatokban, hibamegelőzési módszerek kidolgozásában

Követelmények

  • Minimum 3 éves PLC vezérlésű, pneumatikus működésű gépek karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Elektromos rajzok magas szintű ismerete
  • PC és MS Office alapismeretek
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Önálló munkavégzés
  • Precizitás, pontosság
  • Minőségtudatosság

Előnyök

  • PLC programozási tapasztalat
  • EPLAN program ismerete
  • Allen Bradley ismerete
  • ABB és KUKA robot ismeret
  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és Béren kívüli juttatási rendszer
  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely
  • Magasan képzett szakmai csapat
  • Lehetőség szakmai tudás folyamatos fejlesztésére
  • Különféle technológiák megismerése: mángorlás, köszörülés, polírozás, indukciók edzés, dugattyúk teflonbevonatozása

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el önéletrajzát, valamint végzettségét igazoló dokumentumokat a lenti e-mail címre, vagy az alábbi címre:
Személyzeti Osztály
Répásy Szilvia

Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Elektronikai karbantartó, Elektronikai műszerész, Elektronikai szerelő
Mérnök / Műszaki > Szerelő
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű