www.cvonline.hu

Elektromos Karbantartó

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2017.09.01.

Pozíció leírása / Job description

Piacvezető konyhakész salátákat előállító élelmiszeripari partnerünkhöz keresünk Elektromos Karbantartó munkatársat.
Dinamikusan fejlődő, bővül csapat keresi az új tagját! Lehet Te vagy az?
- élelmiszeripari gyártóüzem karbantartási feladatainak ellátása
- gyártó berendezések elektromos és mechanikus hibakeresése és hibák gyors elhárítása
- meghibásodások okainak feltárása
- épületkarbantartási feladatok
- megelőző karbantartási feladatok szakszerű ellátása
- dokumentáció
- fejlesztések aktív támogatása

Elvárások / Requirements

- min. középfokú műszaki végzettség ( ideálisan elektrotechnikai vonalon)
- élelmiszeripari termelő berendezések, csomagológépek javításában szerzett tapasztalat
- több műszakos munkarend és ügyeleti időszak vállalása
- saját gépjármű rendelkezésre állása ügyeleti időszakban
- irodai programok felhasználói szintű ismerete
- alapszintű angol vagy német nyelvtudás előnyt jelent
- Lean és Kaizen ismeretek előnyt jelentenek

A szakmai ismereteken túl jó kommunikációs és problémamegoldó készséggel rendelkező, ambíciózus, megbízható, munkájára igényes, precíz munkavállalók jelentkezését várjuk, akik képesek csapatban dolgozni.

Amit kínálunk / Offer

- Nemzetközi hátterű, modern gyártástechnológiát biztosító munkahely
- Hosszú távú, stabli munkalehetőség
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Korrekt bérezés

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Pest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -