www.cvonline.hu
Elektromos karbantartó
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.08.15.
Jelentkezési határidő: 2017.08.20.
Hirdetés azonosító: 1176581

Dinamikusan fejlődő, multinacionális gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat karbantartás területére:

Feladatok:

  • Automatizált gépek, berendezések, eszközök és épület karbantartási feladatok ellátása
  • Napi szintű villamos hibák elhárítása
  • Tervszerű megelőző karbantartások végzése
  • Munkavégzéséhez szükséges anyaglisták felmérése, összeállítása
  • A gyár elektromos berendezéseinek karbantartása és egyéb karbantartási feladatok elvégzése
  • Új gépek, berendezések, eszközök, épületek telepítése és általános elektromos szerelési munkák elvégzése

Elvárások:

  • Villanyszerelő vagy egyéb elektromos végzettség
  • Automatizálási ismeretek
  • Önálló munkavégzés, terhelhetőség
  • Munkájához kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • Együttműködés a társosztályokkal

Amit nyújtunk:

  • Változatos feladatok, fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.