www.cvonline.hu

Elektromos Karbantartó

  • A hirdetés 413 napja lejárt

A Tu-Plast Kft. a svájci Hoffmann Neopac csoport tagjaként Európában meghatározó szerepet betöltő, dinamikusan fejlődő műanyag tubusgyártó vállalat. Termékeink széles skálában elérhetőek, amelyek alkalmasak kozmetikai, gyógyszeripari és háztartási-ipari felhasználásra.

Társaságunk több mint 18 éves szakmai tapasztalattal és korszerű műszaki háttérrel rendelkezik. Hiszünk abban, hogy az értékrendszerünk, rugalmasságunk és eredményeink a vevőink előnyére szolgálnak.

Növekedésünk támogatásához keresünk tapasztalt szakembert:

munkakörbe.

Kiemelt feladatok és felelősségek:

  • A termelő üzem területén elektromos, villamos karbantartási feladatok ellátása
  • Megelőző karbantartás végrehajtása
  • Hibaelhárítás a gyártósori gépeken, szükséges gépalkatrészek megrendelése
  • Részvétel új gyártóberendezések beüzemelésében és karbantartásában
  • Kapcsolattartás és együttműködés a termelő üzem munkatársaival, a zavartalan gyártási folyamat támogatása érdekében

A jelentkezővel kapcsolatos elvárásaink:

  • Középfokú műszaki végzettség (villamos, elektronikai, elektrotechnikai)
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • Nagyfokú precizitás, önállóság
  • Nagy munkabírás, terhelhetőség, szakmaszeretet
  • Társalgási szintű angol, vagy német nyelvtudás

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Multinacionális környezetben, termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés
  • Technikus végzettség

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőség, karrierépítés
  • Biztos nemzetközi háttér
  • Fiatalos csapat és jó munkakörnyezet és munkahelyi körülmények

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk önéletrajzát a pozíció megjelölésével a lenti e-mail címre 2016.10.27-ig.

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német