www.cvonline.hu

ELEKTROMOS KARBANTARTÓ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.04.
Hirdetés azonosító: 1084871

Megbízónk nagy tradíciókkal rendelkező nemzetközi autóipari fejlesztő- és gyártó vállalat, az autógyárak közvetlen beszállítója. A magyarországi gyár a közelmúltban jelentősen bővült. A bővítést követő gyártásfelfutáshoz kapcsolódóan szakembert keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Gépeken, berendezéseken megelőző karbantartás végzése
  • Üzemzavar elhárítás, javítási, felújítási feladatok ellátása
  • Fejlesztési feladatok ellátása a mérnök kollegák irányítása mellett
  • Hidraulikus és pneumatikus egységek javítása karbantartása

Elvárások

  • Villamos ipari szakmunkás végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai alapismeret
  • Hidraulikus, pneumatikus rendszerek ismerete
  • Minimum 2 év villamos karbantartás területén szerzett tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend (5nap munka, 2 nap pihenő) vállalása

Előnyt jelent

  • Villamos ipari technikusi végzettség
  • PLC ismeret (Siemens S7)

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem, teljesítményarányos prémium és utazási támogatás
  • Vállalatcsoporton belüli nemzetközi tapasztalatcsere
  • Folyamatos szakmai továbbképzések, fejlődési és karrier lehetőség
  • Cafeteria

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ELEKTROMOS KARBANTARTÓ, Komárom-Esztergom megye