www.cvonline.hu

Elektromos karbantartó

  • A hirdetés 121 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója ludányhalászi partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A termeléshez kapcsolódó gépek tervszerű és azonnali beavatkozást igénylő elektromos javítása és karbantartása
  • A felmerülő hibák gyors és szakszerű elhárítása
  • Javaslattétel a megelőző karbantartásokra, illetve azok előkészítésében és végrehajtásában való részvétel
  • Közreműködés az elektromos karbantartáshoz kapcsolódó alkatrészek beszerzésében és az azokkal való ésszerű gazdálkodásban
  • Közreműködés a gépek és a géppark fejlesztésében
  • Adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Szakirányú technikusi végzettség (ipari elektronikai műszerész, vagy elektrotechnikus)
  • Karbantartásban szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Innovatív gondolkodásmód, tanulási készség, megbízhatóság, precizitás
  • Műszaki készenlét vállalása

Előny:

  • PLC vezérléstechnikai ismeret, PLC programozási gyakorlat
  • Német nyelvtudás

Munkavégzés helye:

  • Ludányhalászi

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bér + cafeteria
  • Stabil tulajdonosi háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
Helyek Nógrád
Kategória Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő