www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk

Elektromos Karbantartó

munkakör betöltésére

ELVÁRÁSOK:

  • Elektroműszerész vagy villanyszerelő,ill. erősáramú berendezés szerelő technikusi, de minimum szakközépiskolai végzettség
  • CNC megmunkáló gépek javítása (Fanuc vezérlés)
  • Automatizálási tapasztalat
  • PLC programozói ismeret - Moeller,Omron (Siemens ismeret előnyt jelent)
  • Szervo, frekvenciaváltós, pneumatikus és hidraulikus hajtásokkal szerzett tapasztalat
  • Karbantartási anyagok és gépalkatrészek beazonosítása és kezelése
  • PC felhasználói szintű ismerete
  • Folyamatos munkarend vállalása

FELADATOK:

  • Gyártó gépparkjának elektromos karbantartása, ellenőrzése
  • Meghibásodott gépek javítása
  • Aktív részvétel a megelőző karbantartásban
  • Karbantartási adatbázisok vezetése
  • Mechanikus karbantartók támogatása

Előny:

  • 3 év szakmai gyakorlat
  • Angol nyelvtudás
  • Robotkezelés, alapismeretek

A munkavégzés helye Székesfehérvár.

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon
Alcoa karrieroldal