www.cvonline.hu

Elektromos karbantartó

  • A hirdetés 599 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:
• Villamos karbantartó feladatok ellátása,
• Egyszerűbb mechanikai karbantartás,
• PLC programozás.

Elvárások:
• Erősáramú berendezés szerelő végzettség,
• 3 éves szakmai tapasztalat,
• Gyakorlat PLC programozásban,
• Számítógép felhasználói szintű ismerete,
• „B” kategóriás jogosítvány.

Amit ajánlunk:
• Versenyképes fizetés, cafeteria,
• Karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés,
• Önkéntes nyugdíjpénztár,
• Egészségbiztosítás, teljesítmény alapú prémium

Munkavégzés helye:
• Fejér megye, Székesfehérvár

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése  e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő