www.cvonline.hu

Elektromos karbantartó

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.26.
Jelentkezési határidő: 2016.07.23.
Hirdetés azonosító: 1028093

Pozíció leírása / Job description

Téglagyártás területén tevékenykedő nemzetközi partnercégünk részére keresünk Elektromos karbantartó kollégákat.

Feladatok:

- Gyártósori gépek beállítása és működtetése
- Üzemzavar elhárítás, javítási és felújítási feladatok ellátása
- Elektromos és mechanikus hibák felderítése és elhárítása
- Tervezett és ad-hoc karbantartások végrehajtása
- Termékek gyártásában való részvétel

Elvárások:

- Szakmunkás-, vagy középfokú szakirányú végzettség
- Termelésben, hasonló területen szerzett minimum 2 éves tapasztalat
- Több műszakos munkarend vállalás

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- 13. havi bér, cafeteria, teljesítmény alapú bónusz
- Hosszú távra szóló munkalehetőség
- Szakmai kihívások, változatos munkakör
- Dinamikusan fejlődő vállalati háttér

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a