www.cvonline.hu

Elektromos karbantartó

  • A hirdetés 535 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:
• Javaslatot tesz a megelőző karbantartásra
• Elvégzi az eseti és a megelőző karbantartást
• Gyorsan és hatékonyan elhárítja a műszaki hibákat
• Elősegíti a gyártósor indulását és a takarításra való előkészítését
• Kezeli a hibalistákat
• Szigorúan betartja a Higiéniai Szabályzat előírásait
• Rendszeresen elvégzi a munkaköréhez kapcsolódó adminisztratív feladatokat

Elvárások:
• Szakirányú középfokú végzettség (elektroműszerész előny)
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
• Pneumatikus vezérlés ismeretek
• Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előny:
• Erősáramú berendezés szerelő tapasztalat
• Mechanikus javításban szerzett gyakorlat

Munkavégzés helye:
• Székesfehérvár

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem önéletrajzát az Elektromos karbantartó megnevezéssel küldje a E-mail cím megjelenítése  e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő