www.cvonline.hu

Elektromos karbantartó

  • A hirdetés 516 napja lejárt

Az Adecco a világvezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Elektromos Karbantartó

Feladatok:

  • Gépek, berendezések, öntőformák elektromos és mechanikus karbantartása, tisztítása

  • Termelés támogatása

  • Meghibásodások jelzése, dokumentálása és elhárítása

  • Műszakvezető és termelésvezető munkájának támogatása

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség

  • Termelő cégnél hasonló területen szerzett pár éves tapasztalat

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)

  • Megbízhatóság, rugalmasság

  • Precíz, pontos munkavégzés

Előny:

  •    Angol/olasz nyelvismeret

  •    Nagykanizsai vagy közvetlen környékbeli lakhely

  •    Műanyagipari cégnél szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Nagykanizsa

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, versenyképes bér

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem önéletrajzát a pozíció megnevezésével küldje az E-mail cím megjelenítése

e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Nagykanizsa
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Olasz, Angol