www.cvonline.hu

Elektromos Karbantartó Veresegyházra

  • Az álláshirdetés ma lejárt

Magyarország vezető multinacionális megbízó partnerünk részére keresünk

Elektromos karbantartó munkatársakat

Feladatok:
  • Termelő gépek és ezeket kiszolgáló elektromos hállózat elektromos karbantartása javítása (szemcseszórók, forgácsoló gépek stb.)
  • Szükség szerint mechanikus karbantartási/szerelési feladatok önnáló elvégzése, vagy ezekben segítség nyujtás.
  • Kiszolgáló gépek kezelése (kompresszor)
  • Épületgépészeti berendezések üzemeltetése karbantartása, javítása (kazánok, légkezelők, sprinkler, stb.)
  • Épületfenntartással kapcsolatos karbantartások, javítások
  • Termelőegységek támogatása (pl. költség, vagy selejt csökkentő projektek megvalósításában)
  • LOTO eljárás felhatalmazott
  • CMMS karbantartási program kezelése és a feladatok végrehajtása és dokumentálása
  • Karbantartási anyagok rendelése, raktározása.
  • A gyárban lévő berendezések és rendszerek, és biztonságos reakció ismerete a tervezett, vagy terven felüli leállások esetében.
  • A külső vállalkozók vagy belső dolgozók karbantartási munkáinak ellenőrzése, a belső folyamatoknak való megfelelőségre, a biztonsági előírásokra (beleértve az Egyéni Védőeszközök viselését) vonatkozóan a balesetek megelőzése érdekében.
Elvárások:

Végzettség:

  • Szakirányú középfokú - erősáram
  • Emelőgép vizsga (targonca 5t-ig) előny
  • Ív és lánghegesztő vizsga előny
  • Angol nyelv ismerete előny
  • Érintésvédelmi Szabványossági Felülvizsgálói végzettség előny

Késségek:

  • Alapfokú PC ismeret
  • Hatékony problémamegoldó képesség
  • Előny PLC programozói ismeret
  • Előny Pneumatikus és hidraulikus rendszerekben való jártasság
  • Előny ha LOTO eljárás felhatalmazott, vagy ismeri az eljárást

Gyakorlat:

  • Releváns szakmai tapasztalat szükséges
Juttatások:
  • Bérezés: versenyképes bér
  • 3 hónapos próbaidő letelte után cafetéria

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével.

Érdeklődni Bartus Lászlónál a 06 70 334-1442-es telefonszámon lehet.

Helyek Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -