www.cvonline.hu

Elektromos karbantartó-Vác

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.28.
Hirdetés azonosító: 908152

Autóelektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó Partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Gyártástechnológia villamos karbantartása, dokumentáció önálló feldolgozásával,
  • Technológiai kiegészítő, és épületgépészeti rendszerek villamos karbantartása, esetenként meghatározott bővítése, fejlesztése,
  • Döntéshozatal szakmai alapú támogatása,
  • Kivitelezői, felújítási és géptelepítési folyamatokban történő részvétel,
  • Kisfeszültségű erős és gyengeáramú szerelői feladatok,
  • Folytonos, többműszakos munkarendben történő munkavégzés.
Elvárások:
  • Épületvillamossági szerelő képesítés, és jártasság,
  • Szakmai ismeret kisfeszültségű villamos hálózat építés és üzemeltetés témakörben,
  • Automatizált gyártórendszerekkel kapcsolatos szakmai ismeretek (főleg érzékelés- és szabályozástechnika),
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret.
Előny:
  • Középfokú, technikusi képesítés,
  • Elektronikai műszerész szakmunkás végzettség,
  • Targonca és/vagy önjáró kosaras emelő kezelői jogosítvány,
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Karbantartó szakirányú végzettség és tapasztalat.
Amit kínálunk:
  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség biztosítása,
  • Fiatal, dinamikus csapat, változatos munka.
Munkavégzés helye:
  • Vác
Egyéb:
  • Munkaidő: Teljes munkaidő, folyamatos.
Kapcsolat:
Referencia kód: CON-012

Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével, illetve referencia kód megjelölésével az alábbi e-mail címünkre: E-mail cím megjelenítése

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Vác