www.cvonline.hu

Elektromos Karbantartó Technikus

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 989892
lejárt

A Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal veresegyházi partnercégünk megbízásából keresünk munkavállalókat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • A tervezett és meghibásodásokhoz kapcsolódó karbantartási feladatok elvégzése, a gépek és berendezések állapotának folyamatos ellenőrzése
  • A tervezett és meghibásodásokhoz kapcsolódó karbantartási feladatok végrehajtása
  • A gépek és berendezések státuszának és állapotának folyamatos ellenőrzése (futásteljesítmény, kopások, elhasználódások)
  • Hibaelhárítás, a hibák gyökérokának megállapítása és a javítási akcióterv meghatározása céljából
  • A berendezésekhez kapcsolódó dokumentáció állapotának/státuszának megőrzése a hibastatisztikákkal és elemzésekkel együtt
  • Karbantartási adatbázis (Maximo) fenntartása
  • Részvétel a berendezések telepítésében
  • Rajzok és tervek olvasása és értelmezése
  • Ipari berendezések elektromos és irányítástechnikai/vezérlési rendszereinek ismerete és az ismeretek alkalmazása
  • Alapvető gépészeti ismeretek alkalmazása, marás és NC marás, fúrás és esztergálás technológiák ismerete
  • Problémamegoldó képesség alkalmazása
  • Eljárások és üzemi folyamatok, biztonsági szabályok betartása
  • A létesítmény területén használt, kezelt, tárolt anyagokra vonatkozó biztonsági előírások betartása és betartatása
  • A felettes vezető írásbeli és szóbeli irányításának követése
  • Különböző emelő-berendezések használata, mint pl. híddaruk, targoncák, személyliftek, emelőszerkezetek
  • Munkavégzésre való alkalmasság állva, ülve, fekve, tetőn, térdelve és a magasban; munkavégzés beltérben és kültéren, esetlegesen légkondicionálás nélkül (de egészségügyi és biztonsági körülmények között) megfelelő biztonsági és munkavédelmi felszerelés / ruházat viselése mellett
  • A KEM (Környezet Egészség Munkavédelem) és LOTO (kizárás-kitáblázás) előírásoknak megfelelő munkavégzés
  • Munkaterület tisztán tartása, szerszámok rendezett tárolása
  • Aktivan részt vesz a gyár által szervezett és előirt KEM oktatásokon, rendezvényeken
  • Betartja a KEM szabályokat, a szabályszegőket figyelmezteti
  • Sérüléseket, kvázi baleseteket azonnal jelenti a munkahelyi vezetőjének vagy a gyár KEM osztályának
  • Felfüggeszti tevékenységét, ha életveszély vagy súlyos sérülés veszélye áll fenn és azonnal értesiti erről munkahelyi vezetőjét vagy a gyár KEM osztályát
  • Egyéb, e munkaköri leírásban nem szereplő feladatok ellátása, amivel a közvetlen munkahelyi vezetője szóban vagy írásban bízza meg

Elvárások:

  • Elektromos szakirányú végzettség (villanyszerelő vagy elektroműszerész)
  • Villamos hálózat és alállomás kezelői képesítés (MÜI-MÜII)
  • 5 vagy több éves gyakorlat ipari berendezések karbantartási területén, a gépek, ill. berendezések elektromos / vezérlési / mérőrendszereinek alapos ismerete
  • Alapvető gépkezelési ismeretek elvártak, továbbá marógépek, ill. esztergák karbantartási ismeretei
  • Jó problémamegoldó készség, csapatszellemű magatartás, fogékonyság és hajlandóság az új készségek elsajátítására

Előnyt jelent:

  • Gyárban szerzett tapasztalat
  • angol nyelv ismeret
  • hegesztési tudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Céges busz (Budapest - Pest megye)
  • Munkába járás támogatása
  • Egyéb juttatások
  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Amennyiben állásajánlatunk megfelel szakmai tapasztalatainak és elképzeléseinek, kérjük, honlapunkon Link megjelenítésekövetően jelentkezzen a hirdetésre.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, hogy a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is.