www.cvonline.hu

Elektromos Karbantartó Technikus

  • A hirdetés 883 napja lejárt

Nemzetközi kommunikációs és nyomdaipari vállalat keres

Elektromos karbantartó Technikus

munkatársat debreceni telephelyére

Feladatok:

  • Komplex, nagy teljesítményű nyomdai és kötészeti berendezések javítása
  • Megelőző karbantartási feladatok elvégzése
  • Mechanikai, elektromos és épületkarbantartási munkák megvalósítása a határidők betartásával

Elvárások:

  • Minimum szakiskolai végzettség (villanyszerelő)
  • PLC programozási ismeret
  • Önállóság, felügyelet nélküli munkavégzés
  • Stressztűrés, kritikus, szűk határidők betartásának képessége
  • Változó prioritásokhoz való alkalmazkodás

Előny:

  • Nyomdászati folyamatok és modern hibaelhárítási rendszerek ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett (termelőüzemi) gyakorlat

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Barátságos munkahelyi légkör
  • Professzionális munkaeszközök

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát – a pozíció megnevezésével - a következő címre E-mail cím megjelenítése. Kísérőlevelében kérjük, jelölje meg fizetési elvárását és a kezdés lehetséges dátumát.

Helyek Debrecen
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő