www.cvonline.hu

Elektromos karbantartó technikus (Referenciaszám:RE-972)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.18.
Jelentkezési határidő: 2015.04.29.
Hirdetés azonosító: 821767

Feladatok:

  • Gyártó sorok karbantartása
  • Hibák elhárítása, megelőzése, a berendezések folyamatos megbízható rendelkezésre állásának biztosítása
  • Gyártás területén található termelő berendezések állapotának folyamatos nyomon követése, finombeállítása, hibajavítása
  • Időszakos karbantartások elvégzése a karbantartási utasításoknak megfelelően, valamint az ehhez kapcsolódó dokumentációk kitöltése
  • Megelőző karbantartások elvégzése

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • 2-3 év multinacionális környezetben szerzett releváns tapasztalat
  • PLC programozási ismeret
  • Erős és gyengeáramú ismeretek
  • Jó problémamegoldó képesség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Multinacionális környezet

A munkavégzés helye:

Tatabánya

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális vállalkozás megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársakat újonnan induló gyáregységéhez.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó RE-972-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Rojkó Eszternél a 20/278-5661-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)