www.cvonline.hu

Elektromos karbantartó (Szombathely)

Trenkwalder
Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2012.07.27.
Hirdetés azonosító: 321276
lejárt

teaser top

A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft megbízója részére keres munkatársat az alábbi pozícióba.

Feladatok:

  • Gépek, berendezések javítása; módosítások, átépítések, előírt karbantartások elvégzése, a felmerülő hibák elhárítása

  • Proaktív tevékenység az elektromos berendezések folyamatos fejlesztését illetően

  • Műszakos mechanikus karbantartóval való folyamatos kapcsolattartás, egymás segítése a munkavégzésben

  • Kapcsolattartás az érintett részlegekkel

  • Időszakos karbantartások elvégzése a karbantartási utasításoknak megfelelően, dokumentáció

  • Esetenként egyedi feladatok elvégzése, rajz vagy megbeszélés szerint

  • A vonatkozó munka-, tűz- és érintésvédelmi szabályok betartása / betartatása

  • Alkatrészek utánpótlásának igénylése

  • Védőeszközök, felszerelések használata az előírás szerint

    Elvárások:

  • Szakirányú szakmunkás végzettség (villanyszerelő)

    Előny:

  • Technikusi képesítés

  • PLC programozásban és vezérlésben szerzett jártasság

  • Számítástechnikai ismeret

  • Jó problémamegoldó képesség és stressztűrő képesség

  • Karbantartásban szerzett több éves tapasztalat

  • Német / angol nyelv alapfokú ismerete

  • Teszttechnikusi területen szerzett tapasztalat (összeszerelő sorokon tesztelő gépek programozása, karbantartása)

    Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
    Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezését az alábbi elérhetőségeken várjuk:

    Cím: 9700 Szombathely Thököly út 48.

    Tel: 20/580-7670, 20/552-1246

    Email: E-mail cím megjelenítése

    Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.

  • teaser bottom
    Kategória
    Gyártás / Termelés
    Régió
    Vas
    Veszprém
    Zala