Elektromos karbantartó-Székesfehérvár (Referenciaszám: PJ4437)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.06.25.
Jelentkezési határidő: 2016.07.01.
Hirdetés azonosító: 1036124
lejárt

Székesfehérvári parnercégünk saját állományába keresünk az alábbi pozícióba új munkatársakat:

Elektromos KARBANTARTÓ

Feladatok:

- NC-CNC megmunkáló berendezések és kapcsolódó üzemi berendezések elektromos rendszereinek javítása,hibaelhárítása
Új alkalmazások kialakításában, fejlesztésében való részvétel, új rendszerek installálása
- Tervszerű, ütemezett karbantartási feladatok végrehajtása, dokumentálása.
- Részvétel a termelési folyamatok optimalizálásában
- Karbantartói adatbázis kezelése
- Mechanikus terület szakmai támogatása
- Karbantartási anyagok, pótalkatrészek beazonosítása, kezelése

Követelmények:

- Elektroműszerész vagy villanyszerelő,ill. erősáramú berendezés szerelő technikusi végzettség.
- CNC vezérlések ismerete (Fanuc, Heidenhein, Siemens)
- Műszaki dokumentációk ismerete (elektromos, hidraulikus, pneumatikus és mechanikus rajzok értelmezése)
- Többműszakos munkarend vállalása.
- CNC vezérlésű, hajtástechnikai elektronikai ismeretek és hasonló gépgyártási területen szerzett karbantartói gyakorlat
- Minimum 5 éves hasonló területen szerzett szakmai gyakorlat

Előnyt jelent:

- Technikum, felsőfokú végzettség
- Pneumatikus vagy hidraulikus berendezések karbantartásában szerzett tapasztalat
- Erősáramú végzettség
- Nyelvismeret

Munkavégzés helye:

- Székesfehérvár

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Sztari Bojána kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.