Elektromos karbantartó - Székesfehérvár (Referenciaszám: NB-2033)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.11.15.
Jelentkezési határidő: 2017.11.25.
Hirdetés azonosító: 1169456

Feladatok:

  • Gyártóberendezések rendelkezésre állásának és üzemképességének biztosítása
  • Megelőző és javító karbantartási feladatok végrehajtása
  • Hibafeltárási folyamatokban való aktív részvétel
  • Karbantartási dokumentáció kezelése
  • Gépek, berendezések vezérléseinek módosítása, felújítása, új vezérlések kialakítása a mérnökség által ellenőrzött és jóváhagyott tervek alapján
  • Alkatrészraktár kezelése

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • 1-3 éves releváns autóiparban szerzett tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Elektronikai ismeretek
  • PLC ismeretek
  • Alapszintű pneumatikai és hidraulikai ismeretek

A munkáltató ajánlata:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. a járműiparban tevékenykedő, kompozit anyagok feldolgozásával és megmunkálásával foglalkozó nemzetközi háttérrel rendelkező cégcsoport új, székesfehérvári gyártóüzeme megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát e-mailben, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-2033-as referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Energetika / Villamosság, Elektrotechnikus, Villanyszerelő, Gyártás / Termelés, Gép-szerszám szerelő, Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás, Szakmunka / fizikai munka
Régió Székesfehérvár
Fejér
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű