www.cvonline.hu
Elektromos karbantartó (Referenciaszám: PJ4025)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.01.15.
Jelentkezési határidő: 2016.01.16.
Hirdetés azonosító: 989092
lejárt

Ingatlanüzemeltetési, energetikai és irodaházi kivitelezéssel foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba

ELEKTROMOS KARBANTARTÓ

Feladatok:
- Az üzemeltetett épületek elektromos rendszereinek tervszerű megelőző karbantartása, javítása.
- Irodai területek átépítése során elektronikus kivitelezési munkák elvégzése és dokumentálása.
- Külső megrendelések felmérése, ajánlatadás előkészítése.
- Elvégzett karbantartások, javítások, átépítések, hibaelhárítások dokumentálása.

Elvárás:
- Villanyszerelő szakirányú középfokú végzettség
- Elektromos tervrajzok olvasási és értelmezési képessége
- Legalább 3 éves karbantartásban vagy kivitelezésben szerzett tapasztalat
- B kategóriás jogosítvány
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Outlook, Word, Excel)

Előny:
- Érintésvédelmi szabványossági felülvizsgálói képesítés
- Erősáramú berendezések felülvizsgálói képesítés
- Villámvédelmi felülvizsgálói képesítés

Munkavégzés helye:
- Győr

Amit megbízónk kínál:
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Versenyképes juttatási csomag
- Biztos vállalati háttér

Kérjük, csatolva küldje el részletes magyar nyelvű szakmai önéletrajzát valamint kísérőlevelét Tóthné Dankó Ágnes kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben az E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.